Ana Sayfa Hakkımızda Bizden Haberler İletişimÜrünlerimiz
Ziyaretci Sayisi
Su An Sitede: 3
Bugun : 41
Dun : 80
Bu Ay : 308
English French German Russian Italian Dutch Portuguese Japanese Arabic Chinese Simplified

Hakkımızda

Klasik Mobilya

Klasik mobilya modelleri vazgeçilmeyen bir tarzdır. Hayatımızın tamamı mobilya ile iç içe geçmektedir. Masif mobilya, Gülersan mobilya\'nın profesyonel olarak yaptığı iştir. Ülkemizde mobilyada, siteler mobilyasının özel bir yeri vardır. Sebebi tecrübe, kalite ve işçiliktir. El emeği ile kaliteli bir mobilya üretim merkezidir. Modellerimiz; Amerikan tarzı mobilya, İtalyan tarzı mobilya, İspanyol tarzı mobilya, rustik klasik mobilya, avangart mobilya olmaktadır. Mobilyanın malzeme kullanımı ise sunta ve mdf panellere masif sıkma ve kaplama preslenmesidir. Ahşap kayın ve gürgen, kereste kullanımı, ahşap oymaları, el işçiliği, el oyması kullanılan bağlantılar ve menteşeler ithal veya kaliteli yerli malzemelerdir. Siteler Ankara içerisinde yer alan Gülersan mobilya\'nın ürün çeşitliliği çok fazladır. Ankara sitelerde olan üretici firmamız toptan ve perakende satışlar ile yurtiçi ve yurdışı satışlar yapmaktadır. Modern ve klasik mobilya

başkenti sitelerde firmamız kendine özgü tasarım ve modelleri ile 1000 m2 üretim alanında faaliyet göstermektedir. Tüm ürünlerimiz patentli ve tescillidir. Ülkemizde mobilyada fabrikasyon ürünlerin çoğaldığı şu zamanda siteler mobilyasının, el emeği ile üretilen mobilyanın kalitesi ve önemi öne çıkmaktadır. Beğenilen mobilyanın kişiye ve eve özel tasarımları yapılmaktadır. Siteler mobilya tarzının kalite olarak İtalya\'dan, ispanya\'dan farkı yoktur hatta fazlası vardır.

Ankara mobilya adının ünü, kalitesi ülkemizde fazlasıyla bilinmektedir. Yurtdışında bilinmiyorsa bunun sebebi reklam yapılmaması, ihracat yapılmaması ve pazarlamasının profesyonel kişilerce yapılmamasından dolayıdır. Mobilya üreticiler çok az kazanmaktadır. Mağaza aracının karını tekrar araca harcamaktayız. Ankara mobilya hak ettiği değerin daha üstünde bir yerde olmalıdır.

Ankara Mobilya

Ürün çeşitlerimiz arasında kişiye özel tasarımlar, eve özel tasarımlar, otellere özel tasarımlar, özel ölçülü mobilya, büyük masa, tek vitrin, özel dresuar, özel konsol, her türlü tasarım mevcuttur. Yemek odası takımlarında konsol, vitrin, masa, sandalye dresuardır. Yatak odası takımlarında gar dolap, şifonyer, etajer, komedin, karyola, koltuk kanepe, berjer, orta sehpa, yan sehpa bulunmaktadır. Ankara mobilya, antika değerinde, paha biçilemeyen, el emeği ile yapılan mobilyadır. El işçiliği ve el oyması şeklinde mobilya üretimi yapan firmamız Ankara mobilya sitelerde yer almaktadır. Ankara mobilya fuarında da firmamızı yakından tanıyarak ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
Gülersan mobilya ürünlerini yurtdışına da ihraç etmektedir. Gülersan mobilya aynı zamanda mobilya üretiminde el işçiliğini çok güzel kullanan bir mobilya firmasıdır. Gülersan mobilya firması olarak müşteri memnuniyetini yüksek tutmak birinci önceliğimizdir. Modern ve klasik mobilya dekorasyonu alanında hizmet veren firmamız 1000 m2\'lik çalışma alanına sahiptir. Mobilyalarda en çok önemli olan şey renk uyumunu sağlayabilmektir. Çünkü renk uyumunun olmadığı bir mobilya fazla tercih edilmez. Renk faktörü mobilyanın dış görünümünü tamamen etkileyen bir faktördür. Ankara mobilya olarak üretimlerimizi gerçekleştirirken sadece kendi düşüncelerimizle yetinmeyip yurtdışında bilinen markaların mobilya tasarımlarını ve hâkim olan modayı da takip etmekteyiz. Ayrıca İtalyan tasarımları da sürekli olarak takip etmekteyiz.

Mobilyada estetik çizgiler oluşturmak mobilya tasarımı açısından çok önemli olan bir unsurdur. Estetiklik vazgeçilemeyen bir tasarım inceliğidir. Yani gerek klasik mobilya tasarımlarında olsun gerek modern tasarımlarda olsun estetik çizgilerden vazgeçilmemelidir. Klasik mobilya ve modern tarzda mobilyalarda Gülersan firması olarak yılın 365 günü kampanya dâhilinde ürünlerini satmaktadır. Gülersan mobilya ister klasik mobilya ister modern mobilyalarda
Siteler Mobilya
kendi istediğiniz ölçülerde kendi zevklerinize göre tasarladığınız mobilyalarınızı yapmak Siteler Ankara için emrinizde. Ankara mobilya fuarında siteler mobilyası da tasarımlarıyla göz doldurdu. Siteler mobilyasında İtalyan tarzlarından çokça yararlanılmaktadır. Siteler mobilyası masko\'da en çok satılan ürünler arasına girmiştir.

2010 © gulersanmobilya.com.tr - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
244048 Tekil Ziyaretci

Kullanici Adi Sifre
Siteler Mobilya Siteler Ankara Klasik Mobilya